For Feet

KSIĄŻKA "Zmiany i Choroby Paznokci w Praktyce Podologicznej"

Wydanie II
Rok wydania 2020
Liczba stron: 228

Dane płacącego

Produkt
Łącznie
1
Książka | "Zmiany i choroby paznokci w praktyce podologicznej"
Książka | "Zmiany i choroby paznokci w praktyce podologicznej" × 1
299.00 
Kwota 299.00 
Wysyłka
  • 19.00 
Łącznie 318.00 

Wybierz metodę płatności

  • Naciśnij przycisk poniżej ( Płacę ) aby zostać przekierowany do strony umożliwiającej wypranie banku lub wprowadzenie kodu BLIK.

Wprowadź kod BLIK

Wprowadź 6-cyfrowy kod BLIK pobrany z aplikacji bankowej.

Niepoprawny kod BLIK.

  • Chronimy Twoją prywatność.

  • 14 Dniowa Gwarancja Satysfakcji

  • Twoje dane są bezpieczne.

Zobacz Co Piszą Klienci:

„Ostatnio z przyjemnością zapoznałam się z nowym wydaniem autorstwa Anety Kowalczyk pt. “Zmiany i choroby paznokci w praktyce podologicznej” i uważam, że jest to książka, która powinna się znaleźć w biblioteczce każdego podologa.

Autorka włożyła w nią bardzo dużo rzetelnej pracy (a ja coś na ten temat wiem), dzięki czemu powstała pozycja rzeczowa, bogata merytorycznie i dobrze zobrazowana.

Gratuluję Anecie i polecam!”

MILENA SKALSKA
Podolog

„Muszę się pochwalić, bo zostałam właścicielem książki, o której marzyłam od dłuższego czasu. Jest to zbiór ogromnej wiedzy na temat zmian i chorób paznokci, zaopatrzonej w unikatowe zdjęcia, które autorka zbierała latami, przez co ta książka jest jeszcze bardziej wartościowa.

Tak się szczęśliwie złożyło, że byłam obok i mogłam obserwować ogrom pracy, którą autorka i moja koleżanka Aneta włożyła w powstanie tej lektury. Jej doświadczenie i praktyka podologiczna, która trwa już zresztą kilkanaście lat została zawarta na kartach tej książki. Dla mnie to bardzo ważna lektura i wiem, że ta książka pomoże i ułatwi mi życie, które chcę poświęcić Podologii. Dziękuję Anetko, za Twoją książkę, wiedzę i chęci podzielenia się nią z Nami.”

MONIKA PIEKACZ
Podolog

„Kochani. Książka jest super zawodowo napisana. Jak się okazuje wiele jeszcze mogłam się z niej nauczyć. Kocham takie sytuacje. Zacznijcie ją czytać wczesnym popołudniem bo gwarantuję, że nie oderwiecie się od niej szybko. Wrażenie robi też fakt, że książka nie jest klejona, a szyta. Można więc do woli kartkować i wracać do niej bez końca.”

MAŁGORZATA FELUSIAK
Podolog