Zmiany i choroby paznokci: To wszystko czego potrzebujesz,
żeby prowadzić skuteczne terapie na paznokciach.

Poznaj krok po kroku techniki pracy ze zmienionymi paznokciami, naucz się prawidłowo dobierać narzędzia do pracy, a także poznaj prawidłowe zalecenia dla klienta, aby Twoja praca była skuteczna, a zadowolenie klienta sprawiło, że będzie wszędzie polecał Twój gabinet.

Kurs „Zmiany i choroby paznokci” nauczy Cię, najważniejszych elementów prawidłowego przeprowadzania zabiegu, od prawidłowego przygotowania stanowiska pracy, przez dobór narzędzi, po wywiad i postawienie diagnozy oraz ustalenie skutecznej terapii. Moim zadaniem jest tutaj przygotowanie Ciebie do rozpoczęcia bezpiecznej i skutecznej pracy z płytką paznokciową, zgodnie z procedurami jakie wymagane są dla działalności kosmetycznej i podologicznej.
Dowiesz się, w jaki sposób prawidłowo przeprowadzić wywiad z klientem, aby zgodnie z otrzymanymi odpowiedziami znaleźć przyczynę problemu i dobrać najskuteczniejszą terapię.
Przeprowadzę Cię krok po kroku przez postępowanie z najczęściej występującymi zmianami na płytkach paznokci. To da Ci pewność siebie podczas przeprowadzania zabiegu u Ciebie w gabinecie.

Zapisując się do kursu „Zmiany i choroby paznokci”

dostaniesz dostęp do:

Zmiany i choroby paznokci to nowe 8 - tygodniowe szkolenie on-line dla osób, które chcą wykonywać zabiegi na paznokciach u swoich klientów mając pewność, że efekty tych zabiegów będą szybkie i długotrwałe.
Każdy moduł pojawi się 1 raz w tygodniu od momentu Twojej pierwszej rejestracji. Po zakończeniu kursu będziesz mógł korzystać z niego jeszcze przez kolejne 8 miesięcy. W sumie masz dostęp do kursu cały rok.

Z czego składa się szkolenie?

Moduł 1

Budowa i funkcje płytki paznokciowej


Moduł 2

Anamneza w gabinecie podologicznym


Moduł 3

Dobór narzędzi i frezów do zabiegu


Moduł 4

Procedury wykonania
zabiegu na zdrowej
płytce paznokciowej i
elementy zabiegu

Moduł 5

Zmiany nieinfekcyjne
płytki paznokciowej


Moduł 6

Zmiany dystroficzne
płytek
paznokciowych

Moduł 7

Grzybica i łuszczyca
paznokci, pobieranie
materiału do badań

Moduł 8

Bakteryjne infekcje
paznokci, odcisk
podpaznokciowy

MODUŁ 1: Budowa i funkcje płytki paznokciowej: czyli co musisz wiedzieć o paznokciu, aby w trakcie pracy nie uszkodzić jego struktury i nie spowodować trwałych deformacji lub przyczynić się do wywołania dolegliwości bólowych.

MODUŁ 2: Anamneza w gabinecie podologicznym: to najważniejszy element wizyty, czyli przeprowadzenie dokładnego wywiadu i prawidłowe uzupełnienie karty klienta, dzięki czemu postawisz prawidłowo diagnozę i dopasujesz najlepszą terapię niwelującą problem.

MODUŁ 3: Dobór narzędzi i frezów do zabiegu: będziesz znał rodzaje frezów ich zastosowanie i dobierzesz prawidłową ilość obrotów do problemu z jakim będziesz miał do czynienia, poznasz dokładne parametry urządzeń, które ułatwią Ci pracę, a dzięki którym zadbasz też o swoje zdrowie.

MODUŁ 4: Procedury wykonania zabiegu: pokażę Ci jak prawidłowo przeprowadzić zabieg na zdrowych płytkach paznokciowych, aby nie uszkodzić ich powierzchni i osiągnąć efekt naturalnej grubości, kształtu i wyglądu. Zobaczysz jak prawidłowo przygotować się do zabiegu, aby zadbać o bezpieczeństwo swoje i klienta.

MODUŁ 5: Zmiany nieinfekcyjne: poznasz szczegółową charakterystykę 5 nieinfekcyjnych zmian paznokciowych, które najczęściej są spotykane w gabinecie, nauczysz się postępowania zabiegowego, doboru narzędzi i preparatów, oraz będziesz wiedział, jakie zalecenia dać klientowi do domu, aby uzyskać skuteczne efekty.

MODUŁ 6: Zmiany dystroficzne: Zobaczysz, jak postępować z paznokciami zmienionymi strukturalnie, jakie są tego przyczyny, poznasz postępowanie i zalecenia dla pacjenta, a także metodologię, jaka pomoże Ci w rozwiązaniu problemu.

MODUŁ 7: Grzybica i łuszczyca: nauczysz się różnicować te dwie choroby, poznasz patogenezę, a także pokażę Ci krok po kroku, jak pobrać materiał do badania mykologicznego, i jakie są procedury postępowania z paznokciami, jak i materiałem do badania.

MODUŁ 8: Bakteryjne infekcje i odcisk podpaznokciowy: nauczysz się prawidłowo rozpoznawać infekcje bateryjną oraz poznasz rodzaje odcisków dzięki czemu bezinwazyjnie pomożesz usunąć ból w wałach paznokciowych różnicując go z bólem wywołanym przez wrastające paznokcie.

I wiele wiele więcej...

100% Gwarancja satysfakcji

Twoja inwestycja jest zabezpieczona naszą 14 dniową gwarancją

Oto jak to działa: po dołączeniu do szkolenia „Zmiany i choroby paznokci” przez pierwsze 14 dni możesz testować jego zawartość, a jeśli nie spełni on Twoich oczekiwań możesz go zwrócić bez zadawania żadnych pytań.


W skrócie: albo osiągniesz rezultaty na których Ci zależy albo dostaniesz zwrot swojej inwestycji.

DOŁĄCZ DO SZKOLENIA I RUSZ DO

PRZODU!

W kursie Zmiany i choroby paznokci dostaniesz techniki oparte o:

Moje 12-letnie doświadczenie i praktykę w branży podologicznej, kosmetologicznej i stylizacji paznokci

Popełnione błędy, których Ty nie musisz popełniać

Konkretną wiedzę, która wzniesie Twoje działania na jeszcze wyższy poziom

Bezpośrednie techniki i gotowe procedury postępowania z konkretnymi przypadkami,
które możesz od razu wdrożyć i zacząć stosować

 • 8 modułów szkoleniowych
 • Dostęp do szkolenia 24/7
 • Pliki do pobrania i wydrukowania
 • I wiele, wiele więcej...

Co dokładnie dostajesz w pakiecie:


#1: Budowa i funkcje płytki paznokciowej (Wartość: 150 zł)
#2: Anamneza w gabinecie podologicznym (Wartość: 850 zł)
#3: Dobór narzędzi i frezów do zabiegu (Wartość: 850 zł)
#4: Procedury wykonania zabiegu na zdrowej płytce paznokcia i elementy                 zabiegu 
(Wartość: 500 zł)

#5: Zmiany nieinfekcyjne płytki paznokciowej (Wartość: 600 zł)
#6: Zmiany dystroficzne płytek paznokciowych
(Wartość: 1200 zł)
#7: Grzybica i łuszczyca paznokci, pobieranie materiału do badania 

      (Wartość: 1500 zł)
#8: Bakteryjne infekcje paznokci i odcisk podpaznokciowy (Wartość: 1200 zł)

BONUS: 

* 3-miesięczne indywidualne wsparcie w formie konsultacji online (Wartość: 1500 zł)

* Książka pt. „Zmiany i choroby paznokci w praktyce podologicznej" (Wartość: 299 zł)

* 1-dniowy warsztat w gabinecie Medica per Pedes (praktyka na zmienionych paznokciach) (Wartość 1000 zł)

RAZEM: 9649 zł          TERAZ: 1447 zł


Nadal zastanawiasz się, czy ten kurs

jest dla Ciebie?

 • Zmiany i choroby paznokci JEST dla Ciebie jeśli: chcesz wykonywać skuteczne zabiegi na płytce paznokciowej
 • Zmiany i choroby paznokci JEST dla Ciebie jeśli: chcesz powiększyć liczbę zadowolonych klientów, którzy będą jeszcze bardziej polecać Twoje usługi 
 • Zmiany i choroby paznokci JEST dla Ciebie jeśli: chcesz zostać ekspertem w dziedzinie zmian paznokciowych i poprawić swoją rozpoznawalność, a także wyróżnić się na rynku
 • Zmiany i choroby paznokci JEST dla Ciebie jeśli: chcesz zyskać zaufanie specjalistów lekarzy, z którymi możesz nawiązać współpracę, a dzięki temu zwiększyć dochody

Dla kogo NIE JEST ten kurs?

 • Zmiany i choroby paznokci NIE JEST dla Ciebie jeśli: chcesz wykonywać specjalistyczne zabiegi na chorych paznokciach, oferując je, jako zabiegi medyczne
 • Zmiany i choroby paznokci NIE JEST dla Ciebie jeśli: wykorzystując swoją wiedzę nie zamierzasz konsultować jej z lekarzem w razie potrzeby
 • Zmiany i choroby paznokci NIE JEST dla Ciebie jeślijesteś praktykującym podologiem od wielu lat

O Twoim Trenerze

Nazywam się Aneta Kowalczyk jestem podologiem, kosmetologiem, ekonomistą, pedagogiem i coachem.

Specjalizuję się w terapiach paznokci efektem czego jest moja książka pt.: "Zmiany i choroby paznokci w praktyce podologicznej". Oprócz paznokci pomagam osobom chorym na cukrzycę.
Jestem właścicielem Kliniki podologiczno-medycznej Medica per Pedes i współwłaścicielem hurtowni Podohouse. Czynnie uczestniczę w tworzeniu zawodu podiatry w Polsce z ramienia Stowarzyszenia Podiatrów i Podologów będąc Konsultantem Regionalnym w Małopolsce. Mam ponad 12-letnie doświadczenie w pracy jako podolog i 10-letnie, jako stylistka paznokci. Prowadzę liczne szkolenia podologiczne (grupowe i indywidualne) w Polsce i za granicą. Mam wiele osiągnięć w pomocy pacjentom z problemami paznokciowymi, pomogłam ponad 15 000 pacjentom i pomagam nadal, bo podologia to moja pasja i powołanie.

Odpowiedzi na najczęściej
zadawane pytania

P: Co jeśli dopiero zaczynam swoją pracę jako podolog? Czy to szkolenie jest dla mnie odpowiednie?
O: Oczywiście! To szkolenie przygotowane jest w taki sposób, abyś mógł rozpocząć prace z klientami, ponieważ jesteś przeprowadzony krok po kroku przez procedury postępowania z paznokciami.

P: Ile czasu potrzebuje aby móc nabrać pewności że dobrze wykonuję zabiegi?

O: Wystarczy że przerobisz ten kurs w ciągu 8 tygodni a w trakcie nauki będziesz całą wiedze od razu wdrażał w praktykę. Dzięki temu nabierzesz pewności podczas wykonywania zabiegów.
Jednak miej na uwadze, że każdy uczy się w swoim tempie i nie musisz się spieszyć z wdrażaniem na siłę tego co się nauczyłeś. Masz moje wsparcie przez cały rok, abyś mógł poczuć się jeszcze pewniej.

P: W jaki sposób będzie dostarczone szkolenie?
O: Szkolenie dostarczone jest w 100% on-line. Dzięki temu możesz się logować na swoje konto z dowolnego miejsca na świecie i mieć cały czas dostęp do wszystkich materiałów. Każdy moduł szkolenia odblokowuje się automatycznie, co tydzień. Szkolenie jest w formie nagranych prezentacji oraz plików do pobrania w formie PDF.

P: Dlaczego powinienem zainwestować w ten kurs teraz zamiast czekać na inny moment?
O: Jest to premiera tego szkolenia i jest ono dostępne w bardzo niskiej cenie. Jak tylko zbierzemy pierwszą grupę osób, które zaangażują się w to szkolenie to jego cena znacznie wzrośnie. Nie będą dostępne również bonusy, które są w tej ofercie.

Jednak najważniejsze pytanie brzmi: dlaczego chcesz czekać?

TERAZ jest najlepszy moment, żeby zacząć, a szkolenie „Zmiany i choroby paznokci” dostarczy Ci niezbędnych informacji jak zrobić to najlepiej, żeby uniknąć najczęściej popełnianych błędów i frustracji. Dlatego... nie ma na co czekać!

P: Co jeśli nie jestem osobą zaawansowaną podologicznie? Czy powinienem zrobić ten kurs?
O: Nie musisz być osobą zaawansowaną podologicznie czy doświadczoną manicurzystką, pedicurzystka czy stylistką paznokci. Jednak musisz chcieć się rozwijać i uczyć się rzeczy, które ułatwią Ci pracę. Jeśli umiesz w podstawowym stopniu zajmować się paznokciami, wiesz jakie narzędzia stosuje się do zabiegów, powinieneś sobie spokojnie dać radę.

P: Co jeśli okażę się, że to szkolenie nie jest dla mnie odpowiednie lub nie spełnia moich oczekiwań z jakiegoś powodu?
O: Nie ma problemu. Oferujemy 14-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Więc jeśli zarejestrujesz się na to szkolenie i po 14 dniach nie stwierdzisz, że było ono wartę każdego grosza, to oddamy Ci pieniądze.
Bez zadawania żadnych pytań.

Wystarczy, że w ciągu 14 dni po zakupie wyślesz nam wiadomość na [email protected] i jedna z osób z zespołu Forfeet dokona zwrotu Twojej płatności.

P: Co się stanie zaraz po tym jak dołącze do programu?
O: Jak tylko złożysz swoje zamówienie, zostanie stworzone Twoje konto i hasło. W ten sposób zalogujesz się do platformy użytkownika, gdzie znajdziesz dostęp do wszystkich materiałów video, plików do pobrania i wszystkich modułów treningowych. Kilka minut po zakupie otrzymasz również e-mail z
potwierdzeniem transakcji.

P: Jak długo będę miał dostęp do tych materiałów?
O: Dostęp do szkolenia trwa 12 miesięcy. Samo szkolenie potrwa 8-tygodni i po tym czasie będziesz mógł w dowolnym momencie zalogować się na swoje konto i korzystać ze wszystkich materiałów. Dzięki temu możesz wracać i powtarzać zagadnienia kiedy tylko będziesz chciał.

Bezpieczne

Płatności

Satysfakcja

Gwarantowana

Twoja Prywatność Jest Chroniona

>